“Değişim Hep Birlikte Mümkün”
Mardin Belediye Başkan Adayları Ajansımız da Buluştu
Mardin’in Belediye Başkan Adayları, Ajansımız'a nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Ajans Genel Sekreterimiz Yılmaz Altındağ tarafından, Mardin’in il ve ilçeleriyle ilgili proje önerileri içeren bir sunum gerçekleştirildi.

Ajansımızın ev sahipliğinde yapılan toplantıda Ajans Genel Sekreterimiz Yılmaz Altındağ, Mardin’in büyükşehir, merkez ve dokuz ilçesi olmak üzere toplam on bir belediyesi ile ilgili proje önerileri içeren geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Mardin belediye başkan adaylarına yapılan sunumda, Genel Sekreterimiz, Ajansımızın kalkınma odaklı icra etmiş olduğu görevde, faaliyet gösterdiği dört ili kapsayan Bölge’de elde ettiği tecrübeler ışığında Mardin’e yapılmasında büyük yararlar öngörülen projeleri anlattı. DİKA olarak kendilerine sunulan projelere teknik destek veren bir kuruluş olduklarını söyledi.

Toplantının sonunda Genel Sekreterimiz Yılmaz Altındağ, misafirlerine davetlerine icabet ettikleri için teşekkür ederek, seçim sürecinde kendilerine başarılar diledi.
"Dicle Kalkınma Ajansı"